





| Производитель | Joola |
|---|
| EAN код | 4002560310076 |
|---|---|
| Артикул | 930819 |
| Артикул для отображения на сайте | 930819 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вага в упаковці | 0,7 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 29 х 26 х 4 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Всепогодний стіл |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Joola всепогодна с винтовой крепью для улицы и помещения VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930819)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Outdoor Weatherproof (31007) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 1249 |
Всепогодна сітка JOOLA Outdoor ідеально підходить для використання на вулиці. Міцні та довговічні стовпчики виготовлені з чорного твердого пластику. Завдяки практичному гвинтовому механізму сітку можна встановити на столі за лічені секунди. Поворотна платформа дозволяє регулювати сітку на потрібну висоту. Збоку розміщено логотип JOOLA, який поєднується з будь-яким кольором столу. Звичайно, сітку можна використовувати і в приміщенні.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: вулиця/приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,65 кг
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.