



| Производитель | Joola |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| EAN код | 4002560319093 |
|---|---|
| Артикул | 931717 |
| Артикул для отображения на сайте | 931717 |
| Вес | 0,058 кг |
| Вага в упаковці | 0,2 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Гарантія | 14 днів |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Joola запасная для Outdoor и Snapper черная для быстрой заме VDD11-S |
| Код | VDD11-S(931717)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Replacement Outdoor Snapper Klick (31909) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 549 |
Запасна сітка JOOLA пропонує економічно ефективне та практичне рішення для швидкої та легкої заміни сітки для настільного тенісу. Завдяки своїй міцній конструкції та простоті використання, вона є ідеальним вибором для тих, хто хоче оновити свій комплект сіток Outdoor, Snapper або Klick.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Сумісність: ідеально підходить для швидкої та легкої заміни для моделей сіток JOOLA Outdoor, Snapper та Klick,
Міцний матеріал: Виготовлено з міцного та довговічного матеріалу, придатного для інтенсивного використання.
Легка заміна: сітку легко зібрати, тому ви можете швидко повернутися до гри.
Використання: приміщення
Без кронштейнів: Ця змінна сітка постачається без кронштейнів, що ідеально підходить як запасна частина для вашого існуючого комплекту .
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.