







| Производитель | Gewo |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| EAN код | 4251454810660 |
|---|---|
| Артикул | 931315 |
| Артикул для отображения на сайте | 931315 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,45 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 15 х 20 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Gewo черная с креплением для любительских игр в закрытых пом VDD11-S |
| Класс | Аматорські |
| Код | VDD11-S(931315)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo CS FleXX black (97039100) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Немає |
| Стара ціна | 1099 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Ціна | 759 |
GEWO Flexx black - міцна, гнучка сітка для настільного тенісу для миттєвого задоволення від настільного тенісу навіть без тенісного столу. Можна встановити практично на будь-який стіл за лічені секунди. Розсувається до ширини 175 см. Для столів товщиною до 5 см.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Зараз компанія має повний спектр продукції для настільного тенісу і стала одним із найбільших брендів у Німеччині. Gewo є спонсором національних збірних, а також співпрацює з провідними гравцями, такими як Квадрі Аруна, Бенце Майорош, Енцо Англес, Оладжиде Омотайо та інші. Особливу увагу GEWO приділяє молодим талантам, інвестуючи в їхній розвиток і надаючи підтримку на шляху до професійного рівня.
Вага : 0,4 кг
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.