





| Производитель | Joola |
|---|
| EAN код | 4002560310366 |
|---|---|
| Артикул | 930952 |
| Артикул для отображения на сайте | 930952 |
| Вес | 1,6 кг |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 24 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Joola профессиональная ITTF с винтовой крепью для закрытых п VDD11-S |
| Класс | Професійний рівень |
| Код | VDD11-S(930952)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Pro Tour ITTF (31036) |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |
| Особенности | Наявність сертифіката ITTF 1 |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 2099 |
Сітка JOOLA PRO TOUR - це високоякісний набір для змагань, схвалений Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) і характеризується винятковою якістю та чудовим співвідношенням ціни та якості. Завдяки мікрогвинту регулювання висоти та міцній сітці з бавовни пропонується все необхідне для професійної гри в настільний теніс.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : сертифікована ITTF (Міжнародною федерацією настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,6 кг
Особливості:
Мікрогвинт регулювання висоти: дозволяє точно регулювати натяг сітки та висоту для забезпечення оптимальних умов гри.
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.