




| Производитель | Stiga |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| EAN код | 7318686380006 |
|---|---|
| Артикул | 931288 |
| Артикул для отображения на сайте | 931288 |
| Вес | 1,4 кг |
| Вага в упаковці | 1,5 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 26 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Stiga регулируемая с креплением для закрытых помещений синяя VDD11-S |
| Класс | Професійний рівень |
| Код | VDD11-S(931288)-S11 |
| Колір сітки | Синій |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Stiga Master (638000) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Стара ціна | 2799 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 2449 |
Сітка для настільного тенісу Stiga Master - це повноцінна сітка для настільного тенісу, що складається з металевої підставки та сітки з бавовни. Ця модель має гвинтову функцію, що означає, що ви просто прикручуєте підставку для сітки до столу. Висоту та пружність сітки можна регулювати.
Шведська компанія STIGA Sports AB, заснована у 1944 році в Ескілстуні, є світовим лідером у виробництві товарів для настільного тенісу. Вона має понад 80 років традицій створення високоякісних ракеток, якими грали легенди спорту — Ханс Альсер, Стеллан Бенгтссон та Ульф «Тікан» Карлссон. Сьогодні STIGA співпрацює з найкращими гравцями світу, серед яких Xu Xin, Fan Zhendong та Chen Meng. Компанія виготовляє свої преміальні леза вручну у Швеції, поєднуючи інновації та класичну майстерність. STIGA є офіційним постачальником ракеток для національних збірних Китаю, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Гонконгу, підтримуючи провідних спортсменів у всьому світі.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: приміщення
Регульований натяг
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,45 кг
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.