





| Производитель | Joola |
|---|
| EAN код | 4002560310137 |
|---|---|
| Артикул | 930817 |
| Артикул для отображения на сайте | 930817 |
| Вес | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1,04 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 26 х 21 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Joola крепеж для игры в помещении быстрая установка VDD11-S |
| Код | VDD11-S(930817)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Snapper (31013) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Ціна | 1299 |
Сітка Jolla Snapper - це компактна металева конструкція з регулюванням висоти сітки. Завдяки затискному кріпленню сітка особливо легко і швидко монтується на столі.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Вага : 1 кг
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.