







| Производитель | ITech |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| VESA | 100x100 мм , 100x150 мм , 150x150 мм , 200x100 мм , 200x200 мм , 200x400 мм , 300x200 мм , 300x300 мм , 300x400 мм , 400x300 мм , 400x400 мм, 75x75 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Категория | Кронштейни |
| Комплект поставки | Кронштейн Монтажний комплект Інструкція Упаковка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Угол наклона | +10°~-15° |
| Угол поворота | 180 град |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Максимальний винос від стіни, мм | 63 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 610 |
| Место установки | Настінні |
| Регулировка | Похило-поворотні|За глибиною |
| Сумісність (діагональ) | 32" - 55" |
| Тип крепежа | Похило-поворотний |
Категорія: Кронштейни
Місце встановлення: Настінні
VESA: 75x75 - 400x400 мм
Мінімальна діагональ: 13"
Максимальна діагональ: 55"
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Категорія | Кронштейни |
| Тип кріплення | Похило-поворотний |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 100x150 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Регулювання | За глибиною, Похило-поворотні |
| Місце встановлення | Настінні |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Сумісність (діагональ) | 32" - 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Кут нахилу | +10°~-15° |
| Додатково | |
| Розміри | |
| Комплект постачання | Кронштейн Монтажний комплект Інструкція Упаковка |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту | 180 град |
| Кут обертання | |
| Максимальний винос від стіни, мм | 63 |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 610 |