


| Производитель | Stark |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Вес | 12 кг |
|---|
| Количество скоростей работы | 1 |
|---|
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
|---|
| Діаметр свердла, мм | 12-180 |
|---|---|
| Комплектация | додаткове руків'я, дриль алмазний, стійка для алмазного дриля, шланг для подачі води, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1200 |
| Максимальний діаметр свердління каменю, мм | 180 |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 180 мм |
| Напряжение аккумулятора | 230 В |
| Особливі властивості | блокування кнопки включення|електронне регулювання швидкості|запобіжна муфта|мокре свердління|обмежувач глибини|реверс|сухе свердління |
| Режим инструмента | можливість стаціонарного використання |
| Тип | дриль алмазного свердління |
| Тип патрона | 1 1/4" UNC |