




| Производитель | Gewo |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| EAN код | 4251454800425 |
|---|---|
| Артикул | 931324 |
| Артикул для отображения на сайте | 931324 |
| Вес | 0,88 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 24 х 19 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | для закрытых помещений |
| Категория | VDD Сетка для настольного Lite Pro тенниса Gewo черная с креплением для тренировок в закрытых помещения VDD11-S |
| Класс | Тренувальний |
| Код | VDD11-S(931324)-S11 |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo CS Profi black (89409100) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Стара ціна | 1799 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Ціна | 1249 |
Сітка для настільного тенісу Gewo CS Profi ідеально підійде гравцям, які шукають традиційну сітку та набір стійок для настільного тенісу. Перевага цього набору, що він має цілісні металеві стійки. Підходить для шкільних і клубних занять спортом. Для поверхонь столу з максимальною товщиною 5 см.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Зараз компанія має повний спектр продукції для настільного тенісу і стала одним із найбільших брендів у Німеччині. Gewo є спонсором національних збірних, а також співпрацює з провідними гравцями, такими як Квадрі Аруна, Бенце Майорош, Енцо Англес, Оладжиде Омотайо та інші. Особливу увагу GEWO приділяє молодим талантам, інвестуючи в їхній розвиток і надаючи підтримку на шляху до професійного рівня.
Стандарти, сертифікати : EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу відповідно до EN 14468-1)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,88 кг
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.