





| Производитель | Easy Camp |
|---|---|
| Материал | Полипропилен |
| EAN код | 5709388149237 |
|---|---|
| Артикул | 931575 |
| Вес | 1 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Килимки для відпочинку на природі |
| Габарити в складеному вигляді | 77 × 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Категория | VDD Коврик для пикника Lite Pro Easy Camp сине-серый 200х150 см складной для отдыха на природе и на пля VDD11-S |
| Код | VDD11-S(931575)-S11 |
| Цвет | Blue/Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 200 × 150 см |
| Тип | Складані |
Килимок для пікніка Easy Camp Bilberry Square — пропонує м’яку та зручну основу для намету або пляжного відпочинку. Виготовлений з міцних і легких у догляді матеріалів для використання на відкритому повітрі. Завдяки зручному ременю для компактного пакування його легко переносити та зберігати.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Особливості
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.