
| Код запчасти | 71310948 |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Внутрений диаметр. | 17,00 мм |
|---|---|
| Высота | 48,90 мм |
| Довжина штока | 151,00 мм |
| Код товара | PR 7131-0948 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 14 В |
| Розмір нарізі | M16-1.50 |
| Струм заряджання генератора | 65 А |


| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутренний диаметр |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AS | AR0004 | BOSCH | F032131948 | CARGO | 131948 |
| PSH | 072000019016 | VW | 031903023 | VW | 031903023D |
| VW | 039903027A |