
| Код запчасти | DAN1021 |
|---|---|
| Производитель | Denso |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Toyota , MAN |
| Совместимость с моделью | Auris , Avensis , Corolla , T-25, D300 |
| Количество ребер | 6 |
| O шківів | 55 мм |
|---|---|
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Код товара | DS DAN1021 |
| Напряжение | 14 В |
| Новий компонент | 99943600 |
| Струм заряджання генератора | 90 А |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
| Якість | OE |


| Характеристика |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Виконання бортовой мережи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Напруга |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|
|
| Шкиви |
|
|
| Качество |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ADE | R0124325079 | AS | A6067PR | AS | A0257 |
| AS | A6067 | AS | A6122 | AS | A6067DENSO |
| BOSCH | F032116332 | CARGO | 116332 | MAGNETI | MAN7569 |
| PSH | 195563090010 | PSH | 195563090260 | PSH | 195563090262 |
| PSH | 195563090261 | TOYOTA | 270600D140 | TOYOTA | 270600D170 |
| TOYOTA | 270600D190 | TOYOTA | 270600D191 | TOYOTA | 270600D300 |
| VALEO | 443082 | VALEO | 440838 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Генератор Toyota AURIS (_E15_) | Генератор Toyota AVENSIS (_T25_) | Генератор Toyota AVENSIS Лифтбек (_T25_) |
| Генератор Toyota AVENSIS Универсал (_T25_) | Генератор Toyota COROLLA (_E12_) | Генератор Toyota COROLLA Лифтбек (_E12_) |
| Генератор Toyota COROLLA Универсал (_E12_) | Генератор Toyota COROLLA Лифтбек (_E15_) | Генератор Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) |