
| Код запчасти | AAK5907 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| O отвору | 11,2 мм |
|---|---|
| Вага нетто | 5328 г |
| Виконання генератора | Багатофункціональна система |
| Висота паковання | 20,50 см |
| Довжина паковання | 30,5 см |
| Діаметр точок кріплення | 90 мм |
| Код товара | MH AAK5907 |
| Компактний генератор | 99943600 |
| Кут кріплення | 60 ° |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 28 В |
| Расстояние между крепежными отверстиями | 80 мм |
| Струм заряджання генератора | 55 А |
| Ширина паковання | 23,00 см |
| Шківи | без шківа ременя |


| Характеристика |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання генератора |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Расстояние между крепежными отверстиями |
|
|
| Диаметр точок криплення |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Компактний генератор |
|
|
| Кут криплення |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Шкиви |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ADE | A0123325500 | AS | A0175PR | AS | A0175 |
| BOSCH | F032113295 | CARGO | 113295 | MAN | 51261017225 |
| MAN | 51261017229 | MAN | 51261017231 | MAN | 51261017233 |
| MAN | 51261017241 | MAN | 51261017266 | MAN | 51261019231 |
| MAN | 51261019233 | MAN | 51261019241 | MAN | 51261019266 |
| PROFIT | 71130295 | PSH | 556503055010 | PSH | 556503055016 |
| PSH | 556503055310 | PSH | 556503090310 | WAI | 23513N |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Генератор MAN TGA | Генератор MAN E2000 | Генератор MAN F2000 |
| Генератор MAN M 2000 L | Генератор MAN M 2000 M | Генератор MAN L2000 |