



| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Toyota , Renault , Mercedes-Benz , Fiat |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz 0131541702; Renault 8200692863; Toyota 270600D140 |
| Высота | 50,50 мм |
|---|---|
| Длина | 153,50 мм |
| Внешний диаметр | 93,4 мм |
| Напряжение | 14 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Розмір нарізі | M16-1.50 |
| FIAT | 46813061, 46813062, 46841963 |
| MERCEDES-BENZ | 011 154 35 02, 012 154 22 02, 013 154 17 02, 013 154 36 02, A 012 154 03 02, A 012 154 20 02 |
| RENAULT | 77 00 427 932, 82 00 406 207, 82 00 692 863 |
| TOYOTA | 270600D140, 270600H070 |
| VW | 028 903 028 D, 028 903 029 A, 036 903 018 B, 036 903 024, 036 903 024 D, 036 903 024 J, 036 903 024 N, 036 903 026 B, 037 903 025 F, 037 903 025 K, 037 903 026 C, 038 903 018 A, 038 903 018 EX, 038 903 018 P, 038 903 018 R, 038 903 023 T, 038 903 024 A, 038 903 024 D, 03C 903 023 D, 03C903023, 045903023, 06A903026, 06B 903 016 A, 06F 903 023 D, 06F 903 023 G, 06F 903 023 L, 074 903 025 K, 074903026 |