





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | H-1, Fortwo, A160, H-2, Cabrio, City-Coupe |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz Q0003250V008000000 |
| O шківів | 57,50 мм |
|---|---|
| Ід. № вик. штек. | PL106 |
| Відстань від шківа до генератора | 90,5 мм |
| Длина | 176,00 мм |
| Кількість канавок | 4 |
| Напряжение | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 75 А |
| MERCEDES-BENZ | 160 154 01 01, 160 154 02 01, A 160 154 01 01, A 160 154 02 01 |
| SMART | 000 2801 V003, 000 2801 V004, 000 3250 V007, 000 3250 V008, Q0002801V003, Q0002801V003000000, Q0002801V004, Q0002801V004000000, Q0003250V007, Q0003250V007000000, Q0003250V008, Q0003250V008000000 |
| SMART | CABRIO (450) Кабріолет (2000.03 - 2004.01), CABRIO (450) Кабріолет (2001.01 - 2004.01), CITY-COUPE (450) Купе (1998.07 - 2004.01), CITY-COUPE (450) Купе (1998.07 - 2004.01), CITY-COUPE (450) Купе (2001.01 - 2004.01), FORTWO Купе (450) Купе (2004.01 - 2007.02) |
| TOYOTA | HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) Фургон (2001.08 - 2006.08) |