






| Производитель | Микс мебель |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Вес | 5,100 кг |
|---|---|
| Высота | 860 |
| Висота, см | 86 см |
| Глибина сидіння, см | 49 см |
| Длина | 490 |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина |
| Ширина | 430 |
| Ширина, см | 43 см |