
| Код запчасти | 0986594560 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle , Tiguan , Superb , Sharan , Touran , Jetta , Passat , Scirocco , Golf , Q3 , Yeti , Eos , Alhambra |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кабеля |
|---|---|
| Діапазон температури від | -40 °C |
| Діапазон температури до | 150 °C |
| Код товара | BO 0986594560 |
| Найбільша довжина | 77 мм |
| Тип датчика | активный датчик |


| Характеристика |
|
|
| Диапазон температури вид |
|
|
| Диапазон температури до |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Найбильша довжина |
|
|
| Тип датчика |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATE | 24071163363 | AUDI | WHT003858A | CARGO | 181886 |
| DELPHI | SS20571 | HOFFER | 8290573E | HOFFER | 8290573 |
| HUCO | 131444 | IKA | 911761 | MAGNETI | MWSS143 |
| METZGER | 0900247 | MOBILETRON | ABEU479 | NK | 294764 |
| PROFIT | 50150169 | SEAT | WHT003858A | SEAT | WHT003858B |
| SKODA | WHT003858A | SKODA | WHT003858B | SNR | ASB15702 |
| SWAG | 30103106 | TRW | GBS2656 | VW | 1K0927808A |
| VW | 7P0927807 | VW | WHT003858A | VW | WHT003858B |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Датчик Audi Q3 (8UB, 8UG) | Датчик Seat ALHAMBRA (710, 711) | Датчик Skoda SUPERB II (3T4) |
| Датчик Skoda SUPERB II Универсал (3T5) | Датчик Skoda YETI (5L) | Датчик VW BEETLE (5C1, 5C2) |
| Датчик VW BEETLE Кабриолет (5C7, 5C8) | Датчик VW EOS (1F7, 1F8) | Датчик VW GOLF VI Кабриолет (517) |
| Датчик VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | Датчик VW PASSAT CC B6 (357) | Датчик VW PASSAT B7 (362) |
| Датчик VW PASSAT B7 Variant (365) | Датчик VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) | Датчик VW CC B7 (358) |
| Датчик VW SCIROCCO III (137, 138) | Датчик VW SHARAN (7N1, 7N2) | Датчик VW TIGUAN (5N_) |
| Датчик VW TOURAN (1T3) | Датчик VW TOURAN VAN (1T3) |