
| Код запчасти | AZG4878 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| O отвору 1 | 12,5 мм |
|---|---|
| O фланця | 92 мм |
| Вага нетто | 10220 г |
| Висота паковання | 26,60 см |
| Довжина паковання | 44,2 см |
| Діаметр точок кріплення | 146 мм |
| Код товара | MH AZG4878 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Крок зубця | 15,6 мм |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 24 В |
| Потужність стартера | 5,5 кВт |
| Тип коробки передач | з редуктором |
| Ширина паковання | 26,60 см |
| для глибини заглиблення у маховику | 51 мм |


| Характеристика |
|
|
| O отвору 1 |
|
|
| O фланця |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Диаметр точок криплення |
|
|
| для глибини заглиблення у маховику |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Кильк. зубц. |
|
|
| Количество крепежных отверстий |
|
|
| Крок зубця |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Потужнисть стартера |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Ширина паковання |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AS | S6005 | AS | S6005S | AS | S6005DENSO |
| BOSCH | F032112823 | BOSCH | F032115872 | CARGO | 112823 |
| CARGO | 115872 | CARGO | CS1292 | CASE IH | 47435950 |
| DENSO | DSN940 | IVECO | 0000002995988 | IVECO | 0000099486046 |
| IVECO | 2995988 | IVECO | 42498115 | IVECO | 5801710983 |
| IVECO | 99486046 | PROFIT | 71120823 | PSH | 501503103050 |
| PSH | 501503103260 | VALEO | 438477 | WAI | 32958N |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Iveco STRALIS I | Стартер Iveco STRALIS II | Стартер Iveco S-WAY |
| Стартер Iveco EUROCARGO I-III | Стартер Iveco TRAKKER I | Стартер Iveco TRAKKER II |
| Стартер Iveco EuroStar | Стартер Iveco EuroTrakker | Стартер Iveco EuroTech MP |
| Стартер MAN M 2000 L |