




| Производитель | Mahle |
|---|---|
| Код запчасти | AAK5807 |
| O отвору | 10,2 мм |
|---|---|
| O шківів | 56 мм |
| Вага нетто | 5937 г |
| Висота паковання | 17,50 см |
| Відстань від шківа до генератора | 30,5 мм |
| Расстояние между крепежными отверстиями | 78,0 мм |
| Довжина паковання | 24,8 см |
| Діаметр точок кріплення | 93,7 мм |
| Захист від пилу | з пильовиком |
| Количество ребер | 8 |
| Количество ремней | 8 |
| Напряжение | 14 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Струм заряджання генератора | 95 А |
| Ширина паковання | 18,60 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| JCB | 320/08610, 320/08649 |