



| Производитель | Denso |
|---|---|
| Код запчасти | DAN3016 |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLC-Class , C-Class |
| O шківів | 56 мм |
|---|---|
| Вага брутто | 7033 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Количество ребер | 7 |
| Напряжение | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 120 А |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| Якість | DENSO |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) Лифтбек (2002.05 - 2007.02), C-CLASS (W203) Лифтбек (2002.05 - 2007.02), C-CLASS (W203) Лифтбек (2003.07 - 2007.02), C-CLASS (W203) Лифтбек (4200.02 - 2007.02), C-CLASS Купе (C203) (CL092) (2002.05 - 200805 C-2005 C-CASSSS(C-C-C-03) (2002.05 - 2008.05), C-CLASS Купе (CL203) Купе (2002.05 - 2008.05), C-CLASS Купе (CL203) Купе (2003.03 - 2008.05), C-CLASS Купе (CL203) Купе (2002.05 - 2008.05), C-CASS T-Model (S203) У203 Универсал (2002.05 - 2007.08-CCAS-C-Model (20S) (2002.05 - 2007.08), C-CLASS T-Model (S203) Универсал (2003.07 - 2007.08), C-CLASS T-Model (S203) Универсал (2004.02 - 2007.08), CLC-CLASS (CL203) Купе (208.05 - 2011.06), CLC-C-LASS (C203) (C203) Купе (20.08 - 201106 - 20110) CLK (C209) Купе (2006.10 - 2009.05), CLK (C209) Купе (2003.07 - 2009.05), CLK Кабриолет (A209) Кабриолет (2003.02 - 2010.03), CLK Кабриолет (A209) Кабриолет (2006.10 - 2010.03), E-CLASSS (W211) Лифтбек2002.11 - 2008 -12.), E-CASS (W2) Либ (420003. 2008.12), E-CLASS (W211) Лифтбек (2006.04 - 2008.12), SLK (R171) Кабриолет (2004.03 - 2011.02), SLK (R171) Кабриолет (2008.01 - 2011.02) |
| MERCEDES-BENZ | 2711540802, 271154080280, 2711540902, A2711540802, A271154080280, A2711540902 |