



| Производитель | Denso |
|---|---|
| Код запчасти | DAN1002 |
| Совместимость с маркой | Lancia , Fiat , Ford , Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Doblo , 500 C , Grande Punto , Punto , Fiorino , Linea , Ypsilon , 500 , Romeo |
| Количество ребер | 6 |
| O шківів | 54 мм |
|---|---|
| Вага брутто | 5720 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Напряжение | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 90 А |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| Якість | DENSO |
| FIAT | 500 C (312_) Кабріолет (2009.09 - ), 500 (312_) Хетчбек (2007.10 - ), DOBLO Мінівен (119_, 223_) Мінівен (2004.12 - 2005.05), DOBLO Мінівен (119_, 223_) Мінівен (2005.10 - ), GRANDE PUNTO (199_) Хетчбек (2008.07 - ), GRANDE PUNTO (199_) Хетчбек (2005.10 - 2013.06), GRANDE PUNTO (199_) Хетчбек (2005.10 - 2010.12), IDEA (350_) Мінівен (2004.01 - ), IDEA (350_) Мінівен (2005.10 - ), IDEA (350_) Мінівен (2008.05 - 2012.12), LINEA (323_, 110_) Ліфтбек (2007.06 - ), LINEA (323_, 110_) Ліфтбек (2009.09 - ), PANDA (169_) Хетчбек (2003.09 - ), PANDA (169_) Хетчбек (2004.10 - ), PANDA (169_) Хетчбек (2010.09 - 2013.08), PUNTO (188_) Хетчбек (2003.06 - 2012.03), PUNTO EVO (199_) Хетчбек (2008.07 - 2012.02), PUNTO EVO (199_) Хетчбек (2009.10 - 2012.02), QUBO (225_) Мінівен (2008.02 - ), STRADA Пікап (178_, 278_) Пікап (2006.05 - ), STRADA Пікап (178_, 278_) Пікап (2010.10 - ), DOBLO Фургон/мінівен (223_) Фургон/мінівен (2004.05 - 2006.12), DOBLO Фургон/мінівен (223_) Фургон/мінівен (2005.10 - 2010.01), DOBLO Фургон/минивен (223_) Фургон/минивен (2006.08 - ), DOBLO Платформа/шасси (263_) Платформа/шасси (2010.02 - 2023.12), DOBLO Автобус (263_) Автобус (2010.02 - 2023.12), DOBLO Cargo (263) Фургон/20.02 - 2023.12.), FINOр FOrn/f_5) Фургон/минивен (2007.11 - ), PANDA Фургон/хэтчбек (169_) Фургон/хэтчбек (2004.10 - 2006.12), PANDA Фургон/хэтчбек (169_) Фургон/хэтчбек (2006.01 - ) |
| FORD | KA (RU8) Хэтчбек (2008.10 - 2016.05) |
| LANCIA | MUSA (350_) Мінівен (2004.10 - 2012.09), MUSA (350_) Мінівен (2006.09 - 2012.09), MUSA (350_) Мінівен (2009.03 - 2012.09), YPSILON (843_) Хетчбек (2003.10 - 2011.12), YPSILON (843_) Хетчбек (2006.09 - 2011.12), YPSILON (843_) Хетчбек (2006.09 - 2011.12), YPSILON (843_) Хэтчбек (2007.05 - 2011.12) |
| ALFA ROMEO | 52003516, 52003517 |
| FIAT | 46823547, 51718499, 51784844, 51784845, 51805799, 51805800, 51854909, 51854910, 52003516, 52003517, 71723039, 71794523 |
| FORD | 157297, 9S51-10346-DB |
| LANCIA | 46823547, 51718499, 51784844, 51784845, 51805799, 51805800, 51854909, 51854910, 71723039, 71794523 |