



| Производитель | Denso |
|---|---|
| Код запчасти | DAN1114 |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Land Cruiser |
| O шківів | 77 мм |
|---|---|
| Вага брутто | 5770 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Количество ребер | 2 |
| Напряжение | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 80 А |
| Шківи | зі шківом ременя |
| Якість | DENSO |
| TOYOTA | LAND CRUISER 80 (_J8_) Закрытый внедорожник (1990.01 - 1997.12), LAND CRUISER 80 (_J8_) Закрытый внедорожник (1992.08 - 1997.12), LAND CRUISER 80 (_J8_) Закрытый внедорожник (1990.01 - 1997.12), LAND CRUISER 80_J8_) Закрытый внедорожник (199501. - P. 1997.12), LAND CRUISER 100 (_J1_) Закрытый внедорожник (1998.01 - 2007.08) |
| TOYOTA | 27060-17170, 27060-17171, 27060-17220 |