



| Производитель | Denso |
|---|---|
| Код запчасти | DAN1070 |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Prado , Dyna , HiAce |
| O шківів | 58 мм |
|---|---|
| Вага брутто | 6220 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Количество ребер | 7 |
| Напряжение | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 100 А |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| Якість | DENSO |
| TOYOTA | LAND CRUISER PRADO (_J12_) Закрытый внедорожник (2002.09 - 2009.08), LAND CRUISER PRADO (_J12_) Закрытый внедорожник (2004.07 - 2009.08), LAND CRUISER PRADO (_J12_) Закрытый внедорожник (2002.09 - 2010.12), LAND CRUISER PRAD (_12_J) внедорожник (2006.08 - 2009.07), LAND CRUISER PRADO (_J15_) Закрытый внедорожник (2009.08 - ), LAND CRUISER PRADO (_J15_) Закрытый внедорожник (2009.08 - ), DYNA Платформа/ши (KD_, LY_,_Y2_,_U3_____U6__U__8___08__08___2006_2006__09__2006_____09________09) Платформа/шаси (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) Платформа/шасси (2009.10 - ), DYNA Платформа/шасси (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_,_H____08_2006_AC.09 - ) HIE VACE V.QH(RH_2_2_2_H_H_H_H_H_H_H__H_0_0_0___08_200H_200(08_06_200H_09)__200H____090909__) 01.09 - VACOVE.)) Фургон (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) Фургон (2004.06 - ), HIACE V Фургон (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) Фургон (2006.09 - ) |
| TOYOTA | 27060-30060, 27060-30080, 27060-30130, 27060-30131, 27060-30210 |