




| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Volkswagen 06D903016A |
| Довжина штока | 148,50 мм |
|---|---|
| Внешний диаметр | 105,3 мм |
| Напряжение | 14 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Розмір нарізі | M16-1.50 |
| Струм заряджання генератора | 140 А |
| VW | 028903029R, 06B903016AA, 06B903016AF, 06D903016A, 078903016AC, 4Z7903015 |