




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 1 986 A01 210 |
| Совместимость с маркой | Volvo , Mazda , Ford |
| Совместимость с моделью | C-Max , Transit Connect , C30 , Kuga , Transit Courier , Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect , Fiesta , Focus , S-Max , V40 , S40 , S60 , V70 , Mondeo , V50 , S80 , Galaxy |
| O шківів | 54 мм |
|---|---|
| Ід. № вик. штек. | 174 |
| Виконання генератора | без вакуумного насоса |
| Відстань від шківа до генератора | 42 мм |
| Длина | 194 мм |
| Зажим | B+(M8) |
| Кількість канавок | 6 |
| Напряжение | 14 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Струм заряджання генератора | 150 А |
| Тип крепежа | Подвійний поворотний кронштейн |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| рекомендований додатковий ремонт | Клиновий/поліклиновий ремінь |
| FORD | B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2015.04 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2011.02 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.04 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), ECOSPORT Джип (2013.10 - ), ECOSPORT Джип (2015.05 - ), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2008.08 - 2012.09), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2010.07 - 2012.09), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2012.09 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2015.05 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2008.06 - 2012.12), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2008.06 - 2012.12), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2010.02 - 2015.12), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2014.11 - 2020.02), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2014.11 - 2020.02), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2014.11 - 2020.02), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хетчбек (2014.09 - 2018.04), FOCUS III Хетчбек (2014.09 - 2017.12), FOCUS III Хетчбек (2014.09 - 2018.04), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2017.12), FOCUS III Хетчбек (2012.05 - 2015.07), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2017.12), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хетчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Turnier Універсал (2014.09 - 2020.02), FOCUS III Turnier Універсал (2014.09 - 2020.02), FOCUS III Turnier Універсал (2014.09 - 2020.02), FOCUS III Turnier Універсал (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Turnier Універсал (2012.05 - 2015.07), FOCUS III Turnier Універсал (2010.07 - 2020.02), FOCUS III Turnier Універсал (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Turnier Універсал (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Turnier Універсал (2010.07 - 2014.06), GALAXY II (WA6) Мінівен (2011.02 - 2015.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2011.02 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2011.02 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2011.02 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2010.12 - 2019.06), KUGA II (DM2) Джип (2016.07 - 2019.06), KUGA II (DM2) Джип (2013.03 - 2019.12), KUGA II (DM2) Джип (2013.03 - 2019.12), KUGA II (DM2) Джип (2013.03 - 2014.09), KUGA II (DM2) Джип (2013.03 - 2014.09), KUGA II (DM2) Джип (2013.03 - 2014.09), MONDEO IV Ліфтбек (BA7) Ліфтбек (2010.12 - 2015.01), MONDEO IV (BA7) Хетчбек (2011.02 - 2015.01), MONDEO IV Turnier (BA7) Універсал (2011.02 - 2015.01), S-MAX (WA6) Мінівен (2011.02 - 2014.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2013.09 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2013.09 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2013.09 - 2022.12), TOURNEO COURIER B460 Мінівен Мінівен (2014.02 - 2023.12), TOURNEO COURIER B460 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2023.12), TOURNEO COURIER B460 Мінівен Мінівен (2014.02 - 2023.12), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.08 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2013.09 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2013.09 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2013.09 - ), TRANSIT COURIER B460 Мінівен Мінівен (2014.02 - 2023.12), TRANSIT COURIER B460 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2023.12), TRANSIT COURIER B460 Мінівен Мінівен (2014.02 - 2023.12), C-MAX II Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), FIESTA VI Van Фургон/хетчбек (2009.01 - 2017.04), FIESTA VI Van Фургон/хетчбек (2010.07 - 2017.04), FIESTA VI Van Фургон/хетчбек (2012.10 - 2017.04), FIESTA VI Van Фургон/хетчбек (2009.01 - 2017.04), FIESTA VI Van Фургон/хетчбек (2010.02 - 2015.05), GRAND C-MAX Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), KUGA II VAN Фургон/джип (2019.01 - 2019.12), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.08 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2013.09 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2013.09 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2013.09 - ), TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2014.02 - 2023.12), TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.05 - 2023.12), TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2014.02 - 2023.12) |
| MAZDA | 2 (DE_, DH_) Хетчбек (2007.10 - 2010.12) |
| VOLVO | C30 (533) Хетчбек (2010.10 - 2012.12), S40 II (544) Ліфтбек (2010.10 - 2012.12), S60 II (134) Ліфтбек (2011.01 - 2015.12), S80 II (124) Ліфтбек (2010.01 - 2011.12), S80 II (124) Ліфтбек (2011.06 - 2014.01), V40 Хетчбек (525) Хетчбек (2012.03 - 2016.12), V40 Cross Country (526) Хетчбек (2012.10 - 2016.12), V50 (545) Універсал (2010.01 - 2012.12), V60 I (155) Універсал (2011.02 - 2015.12), V70 III (135) Універсал (2011.04 - 2015.12), V70 III (135) Універсал (2009.07 - 2011.12) |
| FORD | 1685793, 1704769, 1857696, 2260730, 31285659, AV6N10300GB, AV6N10300GC, AV6N10300GD, AV6N10300GE, RAV6N10300GC |
| VOLVO | 30285659, 30659390, 31266149, 36001501, 36012505 |