






| Производитель | AS |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch F000BL0897; Nissan 23100APA0A |
| Напряжение | 12 В |
|---|---|
| Струм заряджання генератора | 150 А |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| Якість | STANDARD LINE |
| для № ОЗ | F000BL0897 |
| NISSAN | PULSAR Хэтчбек (C13) Хэтчбек (2015.02 - ), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) Джип (2015.06 - ) |
| RENAULT | ESPACE V (JR_) Мінівен (2015.02 - 2023.03), MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) Хетчбек (2017.07 - ), MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) Хетчбек (2015.11 - ), MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) Універсал (2016.04 - ), TALISMAN (LP_) Ліфтбек (2015.11 - 2022.03), TALISMAN (LP_) Лифтбек (2015.11 - 2022.03), TALISMAN Grandtour (KP_) Универсал (2016.03 - 2022.03), TALISMAN Grandtour (KP_) Универсал (2016.03 - 2022.03) |
| NISSAN | 23100-4PA0A, 231004PA0AEW, 23100APA0A |