




| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Код запчасти | 658-77K |
| Температура открытия | 77 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Dodge , Lancia , Fiat , Jeep , Chrysler |
| Совместимость с моделью | Compass , Caliber , Journey , Flavia , Freemont , Sebring , Patriot |
| D1 | 54 мм |
|---|---|
| D2 | 28 мм |
| Вес | 74,5 г |
| Висота 1 | 35,5 мм |
| Висота паковання | 8,3 см |
| Довжина паковання | 7,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Ширина паковання | 7,5 см |
| для № ОЗ | 55111016AA |
| CHRYSLER | SEBRING (JR) Лифтбек (2001.04 - 2007.06), SEBRING Кабриолет (JR) Кабриолет (2001.04 - 2007.06), SEBRING (JS) Лифтбек (2007.07 - 2010.12), SEBRING (JS) Кабрилет (2007 - 2010.12), SEBRING (J.br) (2007.07 - 2010.12), SEBRING Кабриолет (JS) Кабриолет (2007.07 - 2010.12) |
| DODGE | CALIBER Хетчбек (2006.06 - 2009.12), CALIBER Хетчбек (2006.06 - ), CALIBER Хетчбек (2006.10 - ), CALIBER Хетчбек (2006.10 - ), JOURNEY Мінівен (2009.01 - ), JOURNEY Мінівен (2008.06 - ), JOURNEY Мінівен (2012.06 - ) |
| FIAT | FREEMONT (345_) Мінівен (2011.08 - 2015.12) |
| JEEP | COMPASS (MK49) Джип (2011.05 - ), COMPASS (MK49) Джип (2006.08 - ), COMPASS (MK49) Джип (2006.08) Закрытый внедорожник (2011.01 - 2017.12), PATRIOT (MK7) Зашивной внедорожник (2009.6 - 2017.12), PROT (M4) (2008.01 - 2017.12), PATRIOT (MK74) Закрытый внедорожник (2008.07 - 2017.12) |
| LANCIA | FLAVIA Кабриолет (JS_) Кабриолет (2012.03 - 2014.12) |
| CHRYSLER | 55111016AA, 55111016AB, 55111016AC, 55111016AE, 55111017AA, 55111017AD, 56052875AB |
| DODGE | 55111016AA, 55111016AB, 55111016AC, 55111016AD, 55111016AE, 55111017AA, 55111017AC, 55111017AD |
| JEEP | 55111016AB, 55111016AC, 55111016AE, 55111017AD |