


| Код запчасти | 588027 |
|---|---|
| Производитель | Valeo |
| Страна производитель | Франция |
| Совместимость с маркой | Dacia , Nissan , Opel , Renault |
| Совместимость с моделью | Duster, Kangoo , Pathfinder , Espace , Laguna , Primastar , Qashqai , Logan, Trafic , Master , Clio , Navara , Megane , Movano , Sandero , Scenic , Vivaro , Dokker, Fluence , X-Trail |
| Вес | 0.4 кг |
|---|---|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Torx |
| Відстань до першої канавки | 11.7 мм |
| Глубина | 16 |
| Диаметр отверстия | 17 мм |
| Внешний диаметр | 52.6 мм |
| Кількість канавок | 7 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Розмір нарізі | M16 |
| Ширина | 40.8 см |