





| Код запчасти | 220056A |
|---|---|
| Производитель | ERA |
| Страна производитель | Италия |
| Совместимость с маркой | Volkswagen , Audi , Skoda , Ford , Seat |
| Совместимость с моделью | Bora , Caddy , Cordoba , Sharan , Polo , Toledo , Fabia , Octavia , A3 , Leon , Galaxy , Golf , New Beetle , Alhambra , Ibiza |
| Состояние | Новое |
| Ід. № виконання штекера | 30-50 |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 33 мм |
| Диаметр фланца | 76 мм |
| Кількість зубців 1 | 9 |
| Кількість зубців 2 | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1.1 кВт |
| альтернативний ремонтний комплект | 220056 |