Точило Procraft PAE150/1050
Код: 010504
В наличии
от 900 /мес
1 800
New
Оплатить частями
Доставка
  • Иконка доставки
    Нова Пошта
Оплата и гарантии
  • Иконка оплаты
    Безопасная оплата картой
    Изображение для Безопасная оплата картой
    Без переплат
    Prom гарантирует безопасность
    Вернем деньги при отказе от посылки
  • Иконка оплаты
    Оплатить частями
    Изображение для Оплатить частями
    Наложенный платеж
    Нова Пошта
Точило Procraft PAE150/1050 - фото 1 - id-p1984833237
  • Точило Procraft PAE150/1050 - фото 2 - id-p1984833237
  • Точило Procraft PAE150/1050 - фото 3 - id-p1984833237
  • Точило Procraft PAE150/1050 - фото 4 - id-p1984833237
  • Точило Procraft PAE150/1050 - фото 5 - id-p1984833237
  • Точило Procraft PAE150/1050 - фото 6 - id-p1984833237
Характеристики и описание
Основные
Производитель
Procraft
Пользовательские характеристики
Інструкція з експлуатаціїЄ
Вес5,6 Кг
Диск2 шт
Захисне скло2 шт
Класс защитыI
Напряжение220 В
Мощность250 Вт
Розмір шпинделяM12
Рівень вібрації м / с22.5
Уровень защитыIP20
Уровень звукового давленияLpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужностіLwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Частота тока50 Гц
Точило Procraft PAE150 / 1050 - пристрій, створене на основі електричного двигуна потужністю 1050 Вт. Завдяки хорошій якості збірки можливе застосування інструменту для тривалої роботи. Галузь застосування Точильний верстат призначений для використання в побутових цілях, з його допомогою проводять заточку деталей, ручних інструментів - таких, як сапи, ножі, леза ріжучих пристроїв для роботи в саду і городі. Використання пристрою відповідно інструкції допомагає помітно продовжити термін експлуатації. Складнощі в роботі не представляє. Конструкція верстата Інструмент для заточення оснащується двома дисками з поверхнями, що володіють різним ступенем зернистості. Їх діаметр - 150 мм. Щоб забезпечити безпеку оператору, передбачені кожухи з боків пристрою і захисні скла. При установці на поверхню конструкція буде зберігати стійкість завдяки спеціальним ніжкам з гумовими елементами. При включенні пристрою створюється невелика вібрація. Завдяки невисокому рівню шуму та мобільності інструмент можна без проблем застосовувати як в виробничих цехах, так і в невеликому гаражі і навіть в квартирах.
Вопросы и ответы
Хочешь узнать больше о товаре? Спрашивай — продавец с радостью подскажет.
Был online: Вчера
магазин Дачник
96% положительных отзывов