




| Обхват бедер | 90 см |
|---|---|
| Обхват груди | 84 см |
| Обхват талии | 66 см |
| Отделка и украшения | Стразы |
| Состав | 90,2% поліестер, 9,8% спандекс |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| В комплект входит | Платье |
|---|---|
| Вид изделия | Платье |
| Международный размер | S/M |
| Трусики в комплекте | Нет |
Для додаткової інформації та допомоги підбору необхідного вам товару/розміру тощо. - звертайтесь до нас

- за телефоном +380661933221
Умови оплати

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару