





| Производитель | INGCO |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Жорстка рама | + |
|---|---|
| Зовнішні кишені | 6 шт. |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Паковання | паперова картка |
| Размер | 33 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 33×21×18 см |
Сумка для інструментів 330 мм INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та приладдя.
Додаткові зовнішні кишені дозволяють легко вмістити необхідні інструменти. Жорстка рама для легкого відкривання та доступу.
Максимальне навантаження — 12 кг.