







| Производитель | Vanguard |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Вага в упаковці, кг | 0.735 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.650 |
| Вендор | В2В Drop |
| Вендор код | Best_(DAS302100)_BS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Категория | BS Бипод Vanguard Quest Best Mix B62 (Quest B62) BAS77/N |
| Комплектация | Біпод, Вилка U-YOKE |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Максимальная высота | 157.5 |
| Мoдель | Best Mix |
| Минимальная высота | 63 см |
| Місце кріплення | На дуло, На цівку |
| Наявність | В наявності |
| Особенности | Регулировка по высоте|Складана конструкція |
| Назначение | Видеокамеры|Відеозйомка|Військова справа|Охота|Спортивна стрільба|Фотоаппараты|Фотозйомка |
| Розміри в складеному стані | 700x100x40 мм |
| Розміри в упаковці | 750x128x42 мм |
| Серия | Quest |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Біподи |
| УКТЗЕД | 9620001090 |
| Фиксация на оружии | Швидкознімні |
| Ціна | 3861 |
| Штрихкод | 4719856235776 |
Vanguard Quest B62 - високий і в той же час достатньо легкий розкладний біпод для швидкого точного прицілювання і стрільби. Широка поворотна прогумована U-подібна вилка підходить для зброї з цівкою практично будь-якої ширини, та надійно утримує зброю, забезпечуючи точність пострілу і швидкий поворот на 360° в горизонтальній площині. Відкидні ексцентрикові замки забезпечують швидке регулювання висоти і надійну фіксацію секцій біпода. Знявши верхню U-подібну вилку, біпод можна використовувати для прямого монтажу фотокамер, монокулярів або підзорних труб.

Alu 6063-T5. Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги і оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не висувається високих вимог по міцності і навантаженню, однак важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею і високою придатністю до анодуванню. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, однак він більш легкий, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії і максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних сплавів алюмінію.
Основні характеристики:
Додаткові характеристики:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
✅️ Мы не меняем цены, озвученные на сайте в день покупки, даже если они изменились у нас на складе.
![]()
✅ Огромный ассортимент товаров. Каждый найдет то, что ему нужно!

✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Имеем огромный клиентский опыт работы в данной сфере.

✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента

✅Весь товар проверяется на наличие брака перед отправкой✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Мы качественно и надежно упаковываем все наши посылки, за сохранение содержимого можете не беспокоиться.
Смотрите наши другие объявления.
Всем удачных покупок.