










| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Nissan , Subaru , Jeep |
| Совместимость с моделью | Forester , Impreza , Legacy , Jeep, Outback |
| Кросс-номери | Nissan 23300AA381; Subaru 23300AA40A |
| O фланця | 65,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 49,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Внутрішній діаметр 1 | 11,00 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 11,00 мм |
| Длина | 204,00 мм |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,0 кВт |
| AMPERE | 31496 |
| DYNAPAC | DS01714, DS17480 |
| MITSUBISHI | M000T30471, M000T30475, M000T81681, M000T83981, M001T77181, M003T43181, M0T30471, M0T30475, M0T81681, M0T83981, M1T77181, M3T43181 |
| NISSAN | 23300AA40A |
| SUBARU | 23300 AA200, 23300 AA220, 23300 AA221, 23300 AA270, 23300 AA280, 23300 AA380, 23300 AA381, 23300 AA40A, 23300 AA420, 23300 AA450, 23300 AA560, 23300 AA650 |
| SUBARU | FORESTER (SF_) Джип (1997.08 - 2002.09), FORESTER (SF_) Джип (1998.06 - 2002.09), FORESTER (SF_) Джип (1998.06 - 2001.04), FORESTER (SF_) Джип (2001.04 - 2002.09), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2002.06 - 2005.05), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2002.11 - 2008.12), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2005.06 - 2008.05), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2002.02 - 2005.05), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2003.12 - 2005.05), FORESTER (SG_, S11SG) Джип (2005.06 - 2008.05), FORESTER (SH_) Джип (2008.01 - 2013.09), FORESTER (SH_) Джип (2010.01 - ), FORESTER (SH_) Джип (2009.01 - 2013.09), FORESTER (SH_) Джип (2008.06 - 2013.09), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1992.08 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1992.08 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1995.10 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1994.03 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GC) Ліфтбек (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1992.08 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1992.08 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1995.12 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1994.03 - 2000.12), IMPREZA Універсал (GF) Універсал (1998.06 - 2000.12), IMPREZA Купе (GFC) Купе (1996.12 - 2000.12), IMPREZA Купе (GFC) Купе (1996.12 - 2000.12), IMPREZA Купе (GFC) Купе (1995.12 - 2000.12), IMPREZA Купе (GFC) Купе (1996.12 - 2000.12), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2001.06 - 2005.09), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2001.06 - 2006.09), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2000.12 - 2009.06), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2000.12 - 2009.06), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2005.09 - 2007.03), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2001.11 - 2005.07), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2005.09 - 2008.12), IMPREZA Ліфтбек (GD) Ліфтбек (2005.09 - 2007.12), IMPREZA Універсал (GG) Універсал (2006.05 - 2007.03), IMPREZA Універсал (GG) Універсал (2000.12 - 2006.09), IMPREZA Універсал (GG) Універсал (2000.12 - 2007.12), IMPREZA Універсал (GG) Універсал (2000.12 - 2007.06), IMPREZA Універсал (GG) Універсал (2005.09 - 2008.12), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) Ліфтбек (2008.02 - ), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) Ліфтбек (2011.01 - ), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) Ліфтбек (2008.10 - ), IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) Ліфтбек (2009.01 - 2014.12), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) Хетчбек (2007.09 - 2012.03), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) Хетчбек (2008.02 - 2012.03), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) Хетчбек (2008.01 - 2012.03), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) Хетчбек (2010.07 - 2013.08), IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) Хетчбек (2008.01 - 2011.09), LEGACY I (BC) Ліфтбек (1989.01 - 1993.12), LEGACY I (BC) Ліфтбек (1989.01 - 1991.09), LEGACY I (BC) Ліфтбек (1991.08 - 1994.07), LEGACY I (BC) Ліфтбек (1992.05 - 1994.07), LEGACY I (BC) Ліфтбек (1989.01 - 1994.07), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1989.01 - 1994.07), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1989.01 - 1994.07), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1991.09 - 1993.12), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1991.09 - 1994.07), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1992.05 - 1994.07), LEGACY I Універсал (BC, BF, BJ) Універсал (1989.01 - 1994.07), LEGACY II (BD) Ліфтбек (1994.09 - 1999.03), LEGACY II (BD) Ліфтбек (1994.09 - 1999.03), LEGACY II (BD) Ліфтбек (1994.09 - 1999.03), LEGACY II (BD) Ліфтбек (1996.06 - 1999.03), LEGACY II Універсал (BG) Універсал (1994.09 - 1998.11), LEGACY II Універсал (BG) Універсал (1994.09 - 1998.11), LEGACY II Універсал (BG) Універсал (1994.02 - 1998.12), LEGACY III Універсал (BH) Універсал (1998.12 - 2003.08), LEGACY III Універсал (BH) Універсал (1998.12 - 2003.08), LEGACY III (BE) Ліфтбек (1999.04 - 2003.08), LEGACY IV Універсал (BP) Універсал (2003.09 - 2005.10), LEGACY IV Універсал (BP) Універсал (2007.09 - 2009.12), LEGACY IV Універсал (BP) Універсал (2003.09 - 2009.04), LEGACY IV Універсал (BP) Універсал (2005.06 - 2009.04), LEGACY IV Універсал (BP) Універсал (2008.01 - 2009.12), LEGACY IV (BL) Ліфтбек (2003.09 - 2005.10), LEGACY IV (BL) Ліфтбек (2007.09 - 2009.12), LEGACY IV (BL) Ліфтбек (2003.09 - 2009.04), LEGACY IV (BL) Ліфтбек (2007.09 - 2009.12), OUTBACK (BP) Універсал (2003.11 - 2009.09), OUTBACK (BP) Універсал (2008.09 - 2009.09), WRX Ліфтбек (GJ) Ліфтбек (2014.06 - ) |