




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Jeep , Toyota |
| Совместимость с моделью | Jeep |
| Код запчасти | 1 986 S10 274 |
| O фланця | 74 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 22,4 мм |
| Длина | 230 мм |
| Зажим | 50 |
| Кут кріплення | 26 ° |
| Кутовий розмір зіва | 125 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 26 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 9 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | links ° |
| Потужність стартера | 2 кВт |
| Розмір нарізі | M10X1,25 |
| Розмір нарізі 1 | M10X1,25 |
| TOYOTA | 281000S010 |
| TOYOTA | SEQUOIA (_K6_) Джип (2007.11 - ) |