









| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford , Jeep |
| Совместимость с моделью | Focus , C-Max , Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect , Transit Connect |
| Кросс-номери | Ford Motor Company F1FT11000LB |
| O фланця | 62,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | -5,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Внутрішня нарізь 1 | M10 мм |
| Внутрішня нарізь 3 | M10 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 16,00 мм |
| Длина | 231,50 мм |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,0 кВт |
| FORD | 1873443, 2001714, F1FT11000LA, F1FT11000LB |
| FORD | C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), FOCUS III Ліфтбек Ліфтбек (2014.11 - 2020.02), FOCUS III Хетчбек (2014.09 - 2018.04), FOCUS III Turnier Універсал (2014.09 - 2020.02), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мінівен (2015.03 - 2019.06), KUGA II (DM2) Джип (2016.07 - 2019.06), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен Мінівен (2015.05 - 2022.12), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.08 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT Мінівен Мінівен (2015.05 - ), C-MAX II Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), C-MAX II Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), GRAND C-MAX Van Фургон/мінівен (2015.03 - 2019.06), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.08 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.05 - ), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен Фургон/мінівен (2015.05 - ) |