






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Богдан , Lada |
| Совместимость с моделью | Priora , 2111 , 2112, 110 , 2109, 2108, 2110 |
| Кросс-номери | LADA 21110370801003; Богдан 2110370801004 |
| O фланця | 76,2 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 35,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Внутрішній діаметр 1 | 11,00 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 11,00 мм |
| Длина | 242,00 мм |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| BOGDAN | 2110370801004 |
| LADA | 2110 3708010, 2110 3708010 03, 21100 3708010 02, 211003708010002, 21110 3708010 03, 57023708 |
| LADA | 110 (2110) Ліфтбек (1995.01 - 2005.12), 110 (2110) Ліфтбек (1995.01 - 2005.12), 110 (2110) Ліфтбек (1995.01 - 2005.12), 111 (2111) Універсал (1996.01 - 2005.12), 111 (2111) Універсал (1995.01 - 2002.08), 111 (2111) Універсал (2004.09 - 2009.02), 111 (2111) Універсал (2004.09 - 2007.12), 112 (2112) Хетчбек (1995.01 - 2004.09), 112 (2112) Хетчбек (1995.01 - 2000.09), KALINA Хетчбек (1119) Хетчбек (2008.11 - 2013.12), KALINA Хетчбек (1119) Хетчбек (2008.11 - 2013.12), KALINA Хетчбек (1119) Хетчбек (2004.10 - 2013.12), KALINA Хетчбек (1119) Хетчбек (2010.01 - 2013.12), KALINA Ліфтбек (1118) Ліфтбек (2006.09 - 2013.12), KALINA Ліфтбек (1118) Ліфтбек (2008.11 - 2013.12), KALINA Ліфтбек (1118) Ліфтбек (2004.10 - 2013.12), KALINA Ліфтбек (1118) Ліфтбек (2010.01 - 2013.12), KALINA Універсал (1117) Універсал (2008.11 - 2013.12), KALINA Універсал (1117) Універсал (2008.11 - 2013.12), KALINA Універсал (1117) Універсал (2007.10 - 2013.12), KALINA Універсал (1117) Універсал (2010.01 - 2013.12), KALINA II Універсал (2194_) Універсал (2013.11 - 2018.09), PRIORA Хетчбек (2172) Хетчбек (2008.12 - 2013.12), PRIORA Хетчбек (2172) Хетчбек (2008.12 - 2013.12), PRIORA Хетчбек (2172) Хетчбек (2008.12 - 2015.12), PRIORA Ліфтбек (2170_) Ліфтбек (2008.12 - 2013.12), PRIORA Ліфтбек (2170_) Ліфтбек (2007.04 - 2018.07), PRIORA Ліфтбек (2170_) Ліфтбек (2009.03 - 2016.09), PRIORA Універсал (2171) Універсал (2009.10 - 2015.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1995.02 - 2006.12), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115) Ліфтбек (1994.11 - 2006.12) |