






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Fiat , Peugeot , Daf |
| Совместимость с моделью | C25 |
| Кросс-номери | Daf 28500; Fiat 91535770; Peugeot 5802EJ |
| O фланця | 82,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 29,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Внутрішня нарізь 1 | M7 мм |
| Внутрішня нарізь 2 | M7 мм |
| Внутрішня нарізь 3 | M7 мм |
| Длина | 285,00 мм |
| Кільк. зубц. | 12 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| DAF | 1516750R |
| FIAT | 91535770 |
| PEUGEOT | 5802 71, 5802 85, 5802 93, 5802 EJ, 5802 L5, 5802 P7, 91 535 771, 95 495 849, 95 583 854, 95 583 854 80, 95 619 197 |
| CITROEN | CX I (MA) Ліфтбек (1978.02 - 1982.06), CX I (MA) Ліфтбек (1983.04 - 1985.08), CX I Break (MA) Універсал (1978.02 - 1985.08), CX I Break (MA) Універсал (1983.04 - 1985.08), CX II Ліфтбек (1985.08 - 1992.12), CX II Ліфтбек (1985.08 - 1986.12), CX II Ліфтбек (1987.01 - 1992.12), CX II Break Універсал (1986.05 - 1992.12), CX II Break Універсал (1987.01 - 1992.12), C25 Фургон (280_, 290_) Фургон (1985.02 - 1994.07), C25 Автобус (280_, 290_) Автобус (1985.10 - 1994.02), C25 Автобус (280_, 290_) Автобус (1987.01 - 1994.02), C25 Автобус (280_, 290_) Автобус (1987.08 - 1994.02), C25 Автобус (280_, 290_) Автобус (1987.08 - 1994.02) |
| PEUGEOT | J5 Платформа/шасі (280L) Платформа/шасі (1981.09 - 1990.09), J5 Автобус (280P) Автобус (1981.09 - 1990.09), J5 Фургон (290L) Фургон (1990.10 - 1994.03), J5 Фургон (290L) Фургон (1990.10 - 1994.03), J5 Платформа/шасі (290L) Платформа/шасі (1990.10 - 1994.02), J5 Платформа/шасі (290L) Платформа/шасі (1990.10 - 1994.02), J5 Платформа/шасі (290L) Платформа/шасі (1990.10 - 1994.02), J5 Платформа/шасі (290L) Платформа/шасі (1990.10 - 1994.02), J5 Автобус (290P) Автобус (1990.10 - 1994.02), J5 Автобус (290P) Автобус (1990.10 - 1994.02), J5 Автобус (290P) Автобус (1990.10 - 1994.02), J5 Автобус (290P) Автобус (1990.10 - 1994.02) |