




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volvo , Jeep |
| Совместимость с моделью | V90 , S60 , V70 , S80 , V40 , XC60 , XC90 |
| Код запчасти | 1 986 S01 195 |
| Базове положення малої шестірні | -1,5 мм |
|---|---|
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 211 мм |
| Зажим | 30,50 |
| Кут кріплення | 37 ° |
| Кутовий розмір зіва | 131 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 37 ° |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Количество крепежных отверстий | 0 |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | rechts ° |
| Потужність стартера | 1,7 кВт |
| Розмір нарізі | M10x1,5 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1,5 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1,5 |
| VOLVO | 31407197, 36010074 |
| VOLVO | S60 II (134) Ліфтбек (2015.03 - 2018.05), S60 II (134) Ліфтбек (2015.03 - 2018.05), S60 II (134) Ліфтбек (2015.03 - 2018.05), S60 II (134) Ліфтбек (2013.09 - 2018.12), S60 II (134) Ліфтбек (2013.09 - 2018.12), S60 III (224) Ліфтбек (2019.02 - 2021.12), S60 III (224) Ліфтбек (2019.07 - 2021.12), S60 III (224) Ліфтбек (2019.02 - 2021.12), S60 III (224) Ліфтбек (2019.05 - 2021.12), S80 II (124) Ліфтбек (2014.01 - 2016.12), S80 II (124) Ліфтбек (2013.09 - 2014.05), S80 II (124) Ліфтбек (2014.12 - 2016.12), S90 II (234) Ліфтбек (2017.10 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2019.06 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2017.10 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2016.03 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2016.03 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2017.10 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2016.03 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2016.03 - 2021.12), S90 II (234) Ліфтбек (2017.10 - 2022.12), S90 II (234) Ліфтбек (2016.03 - 2021.12), V40 Хетчбек (525) Хетчбек (2015.02 - 2019.08), V40 Хетчбек (525) Хетчбек (2015.02 - 2019.08), V40 Хетчбек (525) Хетчбек (2015.02 - 2019.08), V40 Хетчбек (525) Хетчбек (2015.02 - 2019.08), V40 Cross Country (526) Хетчбек (2015.04 - 2019.08), V40 Cross Country (526) Хетчбек (2015.02 - 2019.08), V40 Cross Country (526) Хетчбек (2014.05 - 2019.08), V60 I (155) Універсал (2015.03 - 2018.05), V60 I (155) Універсал (2015.03 - 2018.05), V60 I (155) Універсал (2015.03 - 2018.05), V60 I (155) Універсал (2013.10 - 2018.12), V60 I (155) Універсал (2015.06 - 2018.05), V60 I Cross Country (157) Універсал (2015.03 - 2018.05), V60 II (225) Універсал (2019.05 - ), V60 II (225) Універсал (2019.07 - 2021.12), V60 II (225) Універсал (2018.02 - 2021.12), V60 II (225) Універсал (2018.02 - 2021.12), V70 III (135) Універсал (2015.03 - 2016.04), V70 III (135) Універсал (2013.10 - 2016.04), V90 II Універсал (235) Універсал (2019.06 - 2021.12), V90 II Універсал (235) Універсал (2017.10 - 2021.12), V90 II Універсал (235) Універсал (2016.03 - 2018.12), V90 II Універсал (235) Універсал (2017.10 - 2021.12), V90 II Універсал (235) Універсал (2016.03 - 2018.12), V90 II Універсал (235) Універсал (2016.03 - 2018.12), V90 II Cross Country (236) Універсал (2016.10 - 2018.12), V90 II Cross Country (236) Універсал (2016.10 - ), XC40 (536) Джип (2018.09 - 2021.12), XC40 (536) Джип (2018.09 - ), XC40 (536) Джип (2017.10 - 2021.09), XC40 (536) Джип (2017.10 - 2019.09), XC40 (536) Джип (2017.10 - 2022.12), XC60 I Джип (156) Джип (2013.10 - 2017.02), XC60 I Джип (156) Джип (2015.10 - 2017.02), XC60 I Джип (156) Джип (2013.10 - 2017.02), XC60 I Джип (156) Джип (2013.10 - 2017.12), XC60 II (246) Джип (2018.09 - 2021.12), XC60 II (246) Джип (2019.07 - 2021.12), XC60 II (246) Джип (2017.03 - ), XC90 II (256) Джип (2017.10 - 2020.12), XC90 II (256) Джип (2016.02 - 2018.12), XC90 II (256) Джип (2017.10 - 2020.12), XC90 II (256) Джип (2015.06 - 2021.12), XC90 II (256) Джип (2017.10 - 2021.12), XC90 II (256) Джип (2014.09 - 2018.12), XC90 II (256) Джип (2017.01 - 2021.12), XC90 II (256) Джип (2017.01 - 2021.12) |