






| Производитель | Everfit |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| EAN код | 8029975970288 |
|---|---|
| Артикул | 931214 |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 54,5 x 28 x 49 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Категория | VDD Степпер Everfit Twist Lite Pro компактный тренажер для дома для укрепления ног и ягодиц. VDD11-S |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код | VDD11-S(931214)-S11 |
| Код виробника товару (MPN) | STEPPER-STEPTWIST |
| Конструкція степера | Класичні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Немає |
| Особенности | Компенсатори нерівності підлоги <br /> Гідравлічна гальмівна система <br /> Ергономічні ручки <br /> Коливальний рух (twist) |
| Педалі степера | Нековзні |
| Показання дисплея | Кількість кроків за хвилину <br /> Калорії <br /> Час <br /> Кількість кроків загалом |
| Программы | Немає |
| Розділ | Степери |
| Розміри | 66 x 48 x 106 (мін.) / 124 (макс.) см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Система навантаження степера | Два гідравлічних циліндра |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Степер |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Хід педалей степера | Незалежний |
| Ціна | 6699 |
Mini Stepper STEP TWIST — це компактний тренажер для тренувань нижньої частини тіла, що дозволяє ефективно тонізувати сідниці, стегна та ноги, а також зміцнювати стегна та боки. Завдяки гідравлічним амортизаторам та механізму «twist» тренування стає більш різноманітним. Регульовані ергономічні ручки та антиковзкі педалі забезпечують комфорт під час занять. Оснащений LCD дисплеєм, який відображає основні дані тренування, такі як кількість кроків за хвилину, загальну кількість кроків, витрачені калорії, час і функцію сканування для перегляду всіх показників.
Вправи для Mini Stepper STEP TWIST:
Класичний крок: Ступайте по черзі однією ногою на педаль, чергуючи ноги. Зосередьтесь на підтримці правильного положення спини і легкому згинанні колін для максимального ефекту на сідниці та стегна.
Twist рухи: Під час крокування додавайте обертальні рухи, повертаючи верхню частину тіла вліво і вправо. Це активує бокові м'язи та додає навантаження на стегна і талію.
Особливості:
Технічні характеристики:
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.