







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал каркаса | бамбук |
| Цвет | Серый |
| Вага нетто | 18,3 фунтів / 8,3 кг |
|---|---|
| Высота платформы | 13,0-20,4 дюйма/328-520 мм |
| Грузоподъемность | 350 фунтів / 158,9 кг |
| Колір предмета | сірий |
| Номер моделі товару | МС-004 |
| Основной материал | бамбук |
| Розміри виробу | 33,3 x 21,7 x 19,0 дюймів / 844 x 553 x 482 мм |