





| Производитель | OPTIMAL |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 46 мм |
| Наружный диаметр | 287 мм |
| Діаметр центрування | 107 мм |
|---|---|
| Колесная база | для подовженої колісної бази |
| Мін. товщина | 15 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/7 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 17 мм |