




| Производитель | Zimmermann |
|---|---|
| Код запчасти | 370.4408.20 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 3 |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Толщина | 25 мм |
| Высота | 46 мм |
| Диаметр ступицы | 114 мм |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
|---|---|
| Висота [мм] | 46 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 295 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25 |