







| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 0 986 479 198 |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna |
| Толщина | 28 мм |
| Высота | 47 мм |
| Диаметр ступицы | 108 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Число отверстий | 5 шт |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
|---|---|
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |