









| Производитель | Zimmermann |
|---|---|
| Код запчасти | 150.2911.20 |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 3 |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Толщина | 30 мм |
| Высота | 73 мм |
| Диаметр ступицы | 120 мм |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
|---|---|
| Вес | 13 |
| Висота [мм] | 73 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 370 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| ATE | 24.0130-0234.2 |
| BMW | 3410 6 797 606 |
| BOSCH | 0 986 479 E21 |
| BREMBO | 09.C399.13 |
| FERODO | DDF2479C-1 |
| HELLA PAGID | 8DD 355 120-831 |
| JURID | 563133JC-1 |
| PILENGA | V1406.B1 |
| REMSA | 61651.10 |
| TEXTAR | 92265325 |
| TRW | DF6605S |
| ZIMMERMANN | 150.2911.32, 150.2911.52 |
| BMW | 3 (F30, F35, F80), 4 купе (F32, F82), 4 кабрио (F33, F83), 3 Touring (F31), 4 Gran Coupe (F36), 3 Gran Turismo (F34) |