
| Код запчасти | 1463491000 |
|---|---|
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot , Fiat |
| Совместимость с моделью | Xantia , Expert , Visa , ZX , Partner , 306 , BX , Xsara , Berlingo , 405 , 406 , Ulysse |
| O фланця | 97,000 мм |
|---|---|
| Длина | 141,000 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | мокра гільза циліндра |
| Код товара | GO 14-634910-00 |
| Обработка | з хонінгуванням |
| Отвір цил. | 83,00 мм |
| Робоча втулка циліндра | без кільця робочої втулки |
| Ширина | 95,130 мм |


| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Обработка |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Робоча втулка цилиндра |
|
|
| Ширина |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | SJ4331 | AE | SJ4327 | GOETZE | 1563491000 |
| KS | 89301110 | MAHLE | 039WN24 | MAHLE | 039WN2401 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Гильза Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Минивен (MF_, GJK_, GFK_) | Гильза Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/минивен (M_) | Гильза Citroen BX (XB-_) |
| Гильза Citroen BX Break (XB-_) | Гильза Citroen EVASION Минивен (22, U6) | Гильза Citroen VISA |
| Гильза Citroen XANTIA (X1_, X2_) | Гильза Citroen XANTIA Break (X1_, X2_) | Гильза Citroen XSARA (N1) |
| Гильза Citroen XSARA Break (N2) | Гильза Citroen XSARA купе (N0) | Гильза Citroen ZX (N2) |
| Гильза Citroen ZX Break (N2) | Гильза Fiat ULYSSE (220_) | Гильза Peugeot 205 I (741A/C) |
| Гильза Peugeot 205 I Кабриолет (741B, 20D) | Гильза Peugeot 205 II (20A/C) | Гильза Peugeot 305 II (581M) |
| Гильза Peugeot 305 II Break (581E) | Гильза Peugeot 305 Фургон/универсал (581S) | Гильза Peugeot 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) |
| Гильза Peugeot 306 (7B, N3, N5) | Гильза Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | Гильза Peugeot 306 Кабриолет (7D, N3, N5) |
| Гильза Peugeot 309 I (10C, 10A) | Гильза Peugeot 309 II (3C, 3A) | Гильза Peugeot 405 I (15B) |
| Гильза Peugeot 405 I Break (15E) | Гильза Peugeot 405 II (4B) | Гильза Peugeot 405 II Break (4E) |
| Гильза Peugeot 406 (8B) | Гильза Peugeot 406 Break (8E/F) | Гильза Peugeot 806 (221) |
| Гильза Peugeot EXPERT (224_) | Гильза Peugeot EXPERT фургон (222) | Гильза Peugeot PARTNER Минивен (5_, G_) |