
| Код запчасти | 9292187 |
|---|---|
| Производитель | FTE |
| Диаметр поршня | 60 мм |
| Комплектация суппорта | Без держателя |
| Конструкция | Кулачковый |
| Материал суппорта | Чугун |
| Назначение | Переднее левое колесо |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Mazda , Ford |
| O поршня | 60 мм |
|---|---|
| Вес | 3,554 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Плавальна скоба |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товара | FTE 9292187 |
| Колір гальмівного супорта | серый |
| Материал | Чугун |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тормозная система | PBR |
| парні номери артикулів | 9292188 |


| Характеристика |
|
|
| O поршня |
|
|
| Вага |
|
|
| Выполнение тормозного суппорта |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Цвет тормозного суппорта |
|
|
| Материал |
|
|
| парные номера артикулов |
|
|
| Сторона монтажа |
|

| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BOSCH | 0986134425090 | BOSCH | 0986134425 | FORD | 3664619 |
| FORD | 3664620 | FORD | XM342B119AA | FORD | XM342B119BA |
| FTE | RX6098139A0 | MAZDA | UHY13399X | MAZDA | UHY13399Z |
| MAZDA | UHY43399Z | NK | 2132141 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Супорт Ford RANGER (ER, EQ, R_) | Супорт Ford RANGER (ET) | Супорт Mazda B-SERIE (UF) |
| Супорт Mazda B-SERIE (UN) | Супорт Mazda BT-50 Пикап (CD, UN) |