




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 1 986 S01 123 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Courier , Fiesta , Focus |
| O отвору | 9 мм |
|---|---|
| O фланця | 85,9 мм |
| Базове положення малої шестірні | 20 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 194 мм |
| Зажим | 30,50 |
| Кут кріплення | 54 ° |
| Кутовий розмір зіва | 71 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 54 ° |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Количество крепежных отверстий | 1 |
| Кількість нарізних отворів | 1 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | rechts ° |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| Розмір нарізі | M10x1,5 |
| FORD | 1776538, CV6T11000AB |
| FORD | B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2012.10 - ), B-MAX (JK) Мінівен (2016.02 - ), ECOSPORT Джип (2013.10 - ), ECOSPORT Джип (2016.03 - ), FIESTA VI (CB1, CCN) Хетчбек (2013.01 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2012.10 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2013.01 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтчбек (2012.09 - 2017.04), FIESTA VI (CB1, CCN) Хэтч (2014.05 - 2017.04), FOCUS III Лифтбек.122 - 2020.2), FOCUS III Лифтбек (2012.02 - 2020.02), FOCUS III Хэтчбек (2012.02 - 2017.12), FOCUS III Хэтчбек (2012.02 - 2017.12), FOCUS III Turnier Универсал (2012.02 - 2020.02), FOCUS III Turnier Универсал (20.02 - 2020.2), TUROROURIER B460 Минивен (1402. 2023.12), 1998IT COURIER B460 Минивен Минивен (2014.02 - 2023.12),OT COURIER B460 Фургон/минивен Фургон/минивен (2014.02 - 2023.12) |