




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Ford Motor Company 6G9NEC |
| O фланця | 76,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 6,0 мм |
| Зажим | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +35 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,0 кВт |
| Якість | +Line Original |
| FORD | C-MAX (DM2) Минивен (2007.02 - 2010.09), FOCUS II (DA_, HCP, DP) Хэтчбек (2005.01 - 2012.09), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) Универсал (2004.07 - 2012.09), FOCUS II Либ (DB_, DH) Либкфт (2005 - 2012.09), FOCUS-MAXD (M2) (M22005 -20051 2007.03), GALAXY II (WA6) Минивен (2006.05 - 2015.06), GALAXY II (WA6) Минивен (2006.05 - 2015.06), MONDEO IV Лифтбек (BA7) Лифтбек (2007.03 - 2015.01), MONDEO IV Лифтбек (BA7) (2007) Лифт (2007.06 - 2015.06 - 2015.), MONDE IVO (BAA.04) Хетч.20015. MONDEO IV (BA7) Хэтчбек (2007.06 - 2015.01), MONDEO IV Turnier (BA7) Универсал (2007.03 - 2012.12), MONDEO IV Turnier (BA7) Универсал (2007.06 - 2012.12), S-MAX (WA6)вен (200605 - 2014.12) |
| FORD | 1253808, 1387092, 1480550, 1564725, 1671579, 1728770, 1756792, 1756794, 4M5T11000KA, 4M5T11000KB, 4M5T11000KC, 4M5T11000KD, 4M5T11000KE, 4M5TKC, 4M5TKD, 4M5TKE, 6G9N11000EA, 6G9N11000EB, 6G9N11000EC, 6G9NEA, 6G9NEB, 6G9NEC |