




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Ford Motor Company FJ5TAA |
| Базове положення малої шестірні | 30,0 мм |
|---|---|
| Зажим | B+ (M8) |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| Якість | +Line Original |
| FORD | FJ5T11000AA, FJ5TAA, FJ5Z11002A |
| MITSUBISHI | M000TC0371, M000TC0371ZC, M0TC0371, M0TC0371ZC |